Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Безбоен гел (основен) CRISNAIL 45мл

Цена: 1,900 ден

Најавете се за салонска цена

безбоен гел со калциум, се нанесува самостојно или во комбинација со бел гел 

SKU: 6832 Category: Tags: , ,

Безбоен гел со калциум. Се нанесува самостојно или во комбинација со бел гел.

Ги ревитализира ноктите и прави да изгледаат здраво.

 

 

 

 

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Безбоен гел (основен) CRISNAIL 45мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Безбоен гел (основен) CRISNAIL 45мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top