Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Основен Чистач (Завршна Течност) GNAIL 90 мл

Цена: 95 ден

Најавете се за салонска цена

завршна течност за пребришување на гел лак (по печење со UV лампа)

SKU: GN025 Category: Tags: , ,

Завршна течност за пребришување на гел лак, по печење со UV лампа.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Основен Чистач (Завршна Течност) GNAIL 90 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Основен Чистач (Завршна Течност) GNAIL 90 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top