Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Прајмер (за дехидрирање на ноктот) GNAIL 9мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

се користи пред надградбата на ноктите за чистење и
дехидрирање на базата (плочката на ноктот)

Прајмерот се користи пред надградбата на ноктите за чистење и
дехидрирање на базата врз која ќе вршиме надградба.

Product Cat

,

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Прајмер (за дехидрирање на ноктот) GNAIL 9мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Прајмер (за дехидрирање на ноктот) GNAIL 9мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top