Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Дијамантска LED UV лампа во форма на срце GNAIL

Цена: 2,700 ден

Најавете се за салонска цена

Лесно пренослива UV лампа за надградба на нокти.

Лесно пренослива UV лампа за надградба на нокти.

Product Cat

,

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дијамантска LED UV лампа во форма на срце GNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дијамантска LED UV лампа во форма на срце GNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top