Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел за нокти: 6 типа (економично пакување) GNAIL 15гр

Цена: 590 ден

Најавете се за салонска цена

одлична врзливост како на вештачките, така и на природните нокти

SKU: GN00 Category: Tags: , ,

G-Nail геловите се создадени по модерна рецептура која дава естремно
долготрајни полимерни секвенци на гелната маса. Правилното поставување обезбедува
издржливост и флексибилност, а во исто време имаат одлична врзливост
како на вештачките, така и на природните нокти.

Product Cat

Гел за нокти 15гр- врста:

Bianco Estremo, Clear Gel, Cover Gel, Dark French, Pink Gel, Tick Gel

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за нокти: 6 типа (економично пакување) GNAIL 15гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за нокти: 6 типа (економично пакување) GNAIL 15гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top