Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Трансфер Фолии за нокти (шарки) GNAIL

Цена: 65 ден

Најавете се за салонска цена

тетоважи за нокти (шарки што не може да се постигнат со ниеден лак)

➖ НОВО! Нокти од соништата!
Трансферни фолии за нокти // Замислете
(ова не може да се постигне со ниеден гел лак):

● металик златна/сребрена
● нокти со ѕвездена прашина
● ефект на холограф
● чипка или карирани
● бохо и рок елементи
● животински принтови
● сјајот на мајски бумбар
● виножито во ноктите
● ситни, прецизни риги
● распукан бисер
● змиска кожа
● диско ефекти

Побарајте реално видео
од сите шарки на 076/ 344-426
#ТетоважиЗаНокти

Product Cat

,

Трансфер фолии- боја:

Бела баклава, Бисерна, Бордо ружа, Бронзена, Виножито, Галаксија црно-бело, Диско светки, Зелена со светки, Златна, Златна розе, Златна со светки, Златна штрафти, Змија (прелив виножито), Змиска кожа, Јагуар (црно-бел), Јагуар Виножито, Јагуар Розе, Каро, Кафен леопард, Крупен украсен камен, Леопард, Мајски бумбар, Микроскоп сив, Микроскоп црн, Огледало, Огледало со бранови, Одблесок, Плетено сива, Плетено црна, Преливна златна, Розе бисерна, Розе сребрена, Ситен украсен камен, Ситни балкави, Сјајна Циклама, Сребрена, Сребрено бисерна, Старо злато, Тегет (фармерка), Темни облаци, Тигар, Тигресто виножито, Хаос злато-виножито, Хиена кружна шара, Хиена хоризонтална шара, Холограм, Цигла, Циклама со светки, Црвена ситно карирана, Црвена со светки, Црна, Црна змија, Црна крупно карирана, Црна ситно карирана, Црно сребрена, Црно-бел спреј, Чоколаден микс, Шарени топчиња (црна основа)

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top