Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Економично пакување основен чистач (завршна течност) GNAIL 570 мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

завршна течност за пребришување на гел лак (по печење со UV лампа)

SKU: GN025/1 Категорија Ознаки: , ,

Завршна течност за пребришување на гел лак, по печење со UV лампа.

Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top