Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Бел гел за нокти (за француски маникир) CRISNAIL 45мл

Цена: 4,200 ден

Најавете се за салонска цена

мек бел гел со калциум за дефинирање на работ на ноктот

SKU: 6836 Категорија Ознаки: , ,

Мек бел гел со калциум за дефинирање на работ на ноктот (француски маникир).

 

 

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top