Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Cat Eyes гелови во боја (магнет) GNAIL

Цена: 290 ден

Најавете се за салонска цена

галактичен ефект во форма на златна преливна линија, цик-цак, v-форма или
можете слободно да ги цртате саканите форми врз ноктот

SKU: GN100 Category: Tags: , ,

Магнети за форми на магнетен гел за нокти.
Ги собира микро-магнетните честички во гелот за надградба (магнетен).
Добивате галактичен ефект во форма на златна преливна линија, цик-цак, v-форма или
можете слободно да ги цртате саканите форми врз ноктот.

Product Cat

Cat Eyes гел- боја:

Blue Eyes Cat Eyes, Blue Saphire, Deep Sea, Emerald Cat Eyes, Green Eye, Magnetic Rainbow, Night Euphoria, Ruby Stone, Siren Cat Eyes, Topaz Turquoise Blue Cat Eyes

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cat Eyes гелови во боја (магнет) GNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cat Eyes гелови во боја (магнет) GNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top