Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гелови во Боја (Преливни) GNAIL 5мл

Цена: 190 ден

Најавете се за салонска цена

со микро-честици што се прелеваат (галактичен ефект)

SKU: GN100 - 2 Category: Tags: , ,

G-Nail линија на колор гелови со шарена палета на уникатни и модерни бои.
Одлично се комбинираат и мешаат со другите гелови.
Благодарејќи на елиминацијата на акрилната киселина од составот, G-Nail геловите
подобро влијаат врз природниот нокт од стандардните УВ гелови.
Средно густи, самонивелирачки, обезбедуваат лесна работа.

БЕЗ КИСЕЛИНИ ! ! !

Напомена: боите на сликите може да се разликуваат од реалните
поради технички причини
Време стврднување во 36W лампа – 2 минути.
Широка палета на избор на бои.

Пакување: 5г.

Product Cat

Преливен гел- боја:

Black Velvet, Candy Pearl, Cherry Glitter, Cobalt, Dark Flower, Gold Gemstone Green, Gold Vixen, Indigo Love, Metalic Pink, Modern Mocca, Pearly Rose, Pink Gold Glitter, Red Diamonds, Retro Gold, Silver, Sunny Peach

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гелови во Боја (Преливни) GNAIL 5мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гелови во Боја (Преливни) GNAIL 5мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top