Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Широка турпија (за стругање и финиш) CRISNAIL

Цена: 50 ден

Најавете се за салонска цена

лесно свитлива и исклучително брза за работа (опфаќа широка површина)

Широка турпија со 2 површини за полирање (за стругање и бликување на ноктот).

Предност: лесно свитлива и исклучително брза за работа.

Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top