Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Основен чистач во спреј (завршна течност) GNAIL 100 мл

Цена: 110 ден

Најавете се за салонска цена

завршна течност со распрскувач за пребришување на гел лак (по печење со UV лампа)

SKU: GN025/2 Category: Tags: , ,

Завршна течност со распрскувач за пребришување на гел лак, по печење со UV лампа.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Основен чистач во спреј (завршна течност) GNAIL 100 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Основен чистач во спреј (завршна течност) GNAIL 100 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top