Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

СЕТ x 10 турпии (со двојна намена) LEONIS

Цена: 50 ден

Најавете се за салонска цена

двострани турпии со 2 површини (за стругање и финиш)

Комплет од 10 практични, двострани турпии со 2 површини (силна и медиум турпија).

Боја: изберете бејби розева или корална.

 

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ x 10 турпии (со двојна намена) LEONIS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ x 10 турпии (со двојна намена) LEONIS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top