Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Економично пакување Гел за нокти (4 типа) GNAIL 50 гр

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена

одлична врзливост како на вештачките, така и на природните нокти

SKU: GN00-1 Category: Tags: , ,

G-Nail геловите се создадени по модерна рецептура која дава естремно
долготрајни полимерни секвенци на гелната маса. Правилното поставување обезбедува
издржливост и флексибилност, а во исто време имаат одлична врзливост
како на вештачките, така и на природните нокти.

Product Cat

Гел за нокти 50гр- врста:

Clear Gel, Cover Gel, Pink Gel, Tick Gel

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Економично пакување Гел за нокти (4 типа) GNAIL 50 гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Економично пакување Гел за нокти (4 типа) GNAIL 50 гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top