Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Прајмер без киселина (за дехидрирање на ноктот) CRISNAIL 15мл

Цена: 360 ден

Најавете се за салонска цена

се користи пред надградбата на ноктите за чистење и дехидрирање на базата (плочката на ноктот)

Прајмерот се користи пред надградбата на ноктите за чистење и дехидрирање на базата врз која ќе вршиме надградба.
Во програмот на CRISNAIL постојат два вида на прајмери, со и без киселина.

Двата продукта можат идеално да се комбинираат за да се обезбеди транспарентност и подобро прилепување,
како и да се продолжи трајноста на акрилот или гелот.

Product Cat

,

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top