Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ексклузивен млечно-бел гел (нова формула) CRISNAIL 15мл

Цена: 1,100 ден

Најавете се за салонска цена

Млечно бела боја на гел. Одличен за француски и млечно бели нокти.

 

SKU: AD03 Category: Tags: , , ,

Млечно бела боја на гел. Одличен за француски и млечно бели нокти.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен млечно-бел гел (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен млечно-бел гел (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top