Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Класична бела турпија CRISNAIL

Цена: 30 ден

Најавете се за салонска цена

бела, двострана турпија (за сите намени)

Силна двострана турпија (за сите намени).

 

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Класична бела турпија CRISNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Класична бела турпија CRISNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top