Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ексклузивен гел за суптилна камуфлажа (нова формула) CRISNAIL 15мл

Цена: 1,100 ден

Најавете се за салонска цена

Израмнувачки гел за покривање на ситните недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед.

 

SKU: AD04 Category: Tags: , , ,

Израмнувачки гел за покривање на ситните недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед.

 

 

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен гел за суптилна камуфлажа (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен гел за суптилна камуфлажа (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top