Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Цветна турпија за моќен финиш (двострана) CRISNAIL

Цена: 65 ден

Најавете се за салонска цена

луксузна турпија со цветен принт (за завршно полирање и обликување)

Луксузна турпија со цветен принт, за завршна обработка на ноктите (полирање и обликување).

 

 

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Цветна турпија за моќен финиш (двострана) CRISNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Цветна турпија за моќен финиш (двострана) CRISNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top