Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ексклузивен завршен розе гел (нова формула) CRISNAIL 15мл

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена

Сјаен гел финиш со блага розе боја, за гел и акрил нокти.

 

 

 

 

Сјаен гел финиш со блага розе боја, за гел и акрил нокти.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен завршен розе гел (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен завршен розе гел (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top