Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лепак за типсови GNAIL 7.5 гр

Цена: 70 ден

Најавете се за салонска цена

моќен лепак за вештачки нокти и типсови

SKU: GN024 Category: Tags: , ,

Моќен лепак за вештачки нокти и типсови.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лепак за типсови GNAIL 7.5 гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лепак за типсови GNAIL 7.5 гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top