Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ексклузивен беж-боја завршен гел (нова формула) CRISNAIL 15мл

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена

Гел сјаен финиш со нежна беж боја, за гел и акрил нокти.

 

 

 

Гел сјаен финиш со нежна беж боја, за гел и акрил нокти.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен беж-боја завршен гел (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен беж-боја завршен гел (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top