Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ексклузивен беж-боја завршен гел (нова формула) CRISNAIL 15мл

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена

Гел сјаен финиш со нежна беж боја, за гел и акрил нокти.

 

 

 

SKU: AD08 Категории , Ознаки: , , ,

Гел сјаен финиш со нежна беж боја, за гел и акрил нокти.

Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top