Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ексклузивен Бел гел за скулптурирање (нова формула) CRISNAIL 15мл

Цена: 1,100 ден

Најавете се за салонска цена

Совршен за нанесување врз типсови. Многу лесно се нанесува.

 

SKU: AD01 Category: Tags: , , ,

Совршен за нанесување врз типсови. Многу лесно се нанесува, заради само-контролирачка структура. Совршена густина и флексибилност.

 

 

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен Бел гел за скулптурирање (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен Бел гел за скулптурирање (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top