Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Црна турпија за силно стругање (за акрилни нокти) CRISNAIL

Цена: 65 ден

Најавете се за салонска цена

за акрилни нокти (менување на формата на ноктот и грубо полирање)

Оваа моќна турпија, ќе ги измазни и најтврдите делови на ноктот.

Одлична е за почетно турпирање и драстично менување на обликот и должината на ноктот.

Наменета е за обработка на акрилни нокти. 

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црна турпија за силно стругање (за акрилни нокти) CRISNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црна турпија за силно стругање (за акрилни нокти) CRISNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top