Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Отстранувач на вештачки нокти (ги раствора) CRISNAIL 15 мл

Цена: 370 ден

Најавете се за салонска цена

течност што ја растопува пластиката (не го оштетува природниот нокт)

Течност што ја растопува пластиката. Се користи за намалување на висинската разлика помеѓу вештачкиот и природниот нокт,
и нема да има потреба да се турпија премногу, или за отстранување на типсовите комплетно.
Не штети на природниот нокт, делува само на пластиката.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Отстранувач на вештачки нокти (ги раствора) CRISNAIL 15 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Отстранувач на вештачки нокти (ги раствора) CRISNAIL 15 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top