Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Акрилен бел прав CRISNAIL 35гр

Цена: 790 ден

Најавете се за салонска цена

мек оптички ефект, идеална чистота (нанесување во многу тенок слој)

SKU: 6700 Category: Tags: , , ,

Мек оптички ефект. Идеална чистота што обезбедува нанесување во многу тенок слој.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Акрилен бел прав CRISNAIL 35гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Акрилен бел прав CRISNAIL 35гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top