Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Акрилен безбоен прав CRISNAIL 35гр

Цена: 790 ден

Најавете се за салонска цена

сјај идеален е како завршен слој (при декорација на ноктите)

SKU: 6754 Категорија Ознаки: , , ,

Зголемена сјајност, отпорност и цврстина која обезбедува подобро обликување и фиксација на бојата.
Провидниот акрил поради својата транспарентност и сјај идеален е како завршен слој при
декорација на ноктите без притоа да се изгубат оптичките карактеристики.

Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top