Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Акрилен прав (во боја) CRISNAIL 12гр

Цена: 450 ден

Најавете се за салонска цена

боја за акрилни нокти (пастелни и со глитери)

SKU: 6759 Category: Tags: , ,

Боја за акрилни нокти.

Product Cat

Акрилни Бои:

Fashion Blue, Fashion Green, Green, Light Pink, Mangue, Powder Orange, Warm Pink

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Акрилен прав (во боја) CRISNAIL 12гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Акрилен прав (во боја) CRISNAIL 12гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top