Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Акрилен розев прав CRISNAIL 35гр

Цена: 790 ден

Најавете се за салонска цена

за француски маникир (нанесување во многу тенок слој)

SKU: 6753 Категорија Ознаки: , , ,

Акрилен прав за француски маникир (нанесување во многу тенок слој)

Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top