Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Мини-Сет (за француски нокти) CRISNAIL 4 x 3,5мл

Цена: 270 ден

Најавете се за салонска цена

комплет со лакови за француски маникир

SKU: 6726-1 Category: Tags: , ,

• Густина – идеална за артистички декорации, можност за
имагинација и обликување на разни форми

• Максимална покривност – штедите време и пари

• Издржливост – отпорни на пукање и контакт со детергенти

• УВ Заштита – ги штитат ноктите од пожолтување

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мини-Сет (за француски нокти) CRISNAIL 4 x 3,5мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мини-Сет (за француски нокти) CRISNAIL 4 x 3,5мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top