Сјаен лак (дизајн врз мат нокти) GNAIL 9мл

Цена: 145 ден

Најавете се за салонска цена

Со овој лак, било кој сјаен лак, ќе го претворите во МАТ.
Наменет за дизајнирање на божествени безбојни шари на ноктот.
Исто како да цртате врз стакло.

SKU: GN029 Категории: Ознаки: , ,
Сподели

Со овој лак, било кој мат лак, ќе го претворите во СЈАЕН.
Наменет за дизајнирање на божествени безбојни шари на ноктот.
Исто како да цртате врз стакло.

Сјаен лак (дизајн врз мат нокти) GNAIL 9мл
Product Cat

Brand

Crisnail

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.