Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сини лакови за нокти CRISNAIL 14мл

Цена: 165 ден

Најавете се за салонска цена

отпорни на пукање и контакт со детергенти, брзо се сушат (со UV заштита)

SKU: 6725 Category: Tags: , ,

НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !

ГУСТИНА – идеална за артистички декорации, можност за имагинација и обликување на разни форми
ИЗБОР на БОИ
МАКСИМАЛНА ПОКРИВНОСТ – штедите време и пари
ИЗДРЖЛИВОСТ – отпорни на пукање и контакт со детергенти
УВ ЗАШТИТА – ги штитат ноктите да не пожолтуваат

Product Cat

Сини лакови- нијанса:

Blue Backstage 238, Blue Enigmatic 230, Blue is Blue 183, Blue New York 251, Blue Tahiti 263, Caribe 210, Dark Blue 193, Lagoon 200, Mar Del Norte 212, Mediterraneo 211, Polynesie 227, Terra Blue 259

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сини лакови за нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сини лакови за нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top