Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Траен лак за нокти во 1-2-3 чекори (без печење со UV лампа) CRISNAIL 14мл

Цена: 240 ден

Најавете се за салонска цена

траен лак за нокти 1-2-3 чекори: без печење со UV лампа

SKU: CRP Категорија Ознаки: , ,

Сега секој лак можете да го претворите во траен, со најнова технологија која се нанесува во 3 чекори (База-Лак-Топ).

Нанесете:
(1) БАЗА лак: прави мазна подлога за лакот во боја, убаво да се залепи за ноктот
(2) лак во БОЈА: Crisnail траен лак што интензивно го обојува ноктот
(3) ТОП слој: Го зацврстува лакот и ноктот и дава неверојатен сјај

Не го оштетувате ноктот и лаковите се отстрануваат со обичен ацетон. Ефектот е долготрајна боја, без печење со UV лампа.

  • Кремаста текстура по вкус на модерната жена
  • Најнова технологија која се нанесува во 3 едноставни чекори (База – Лак – Топ)
  • БЕЗ УВ лампа
  • Гарантирано висока сјајност и колорит
  • Трајност до 10 дена
  • Се отстранува со стандарден отстранувач на лак
  • Погодни за салонска и домашна употреба
Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top