Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Супер-траен лак (без печење со UV ламба) COLOR ME 10.5мл

Цена: 280 ден

Најавете се за салонска цена

Супер-тенок, траен лак со силна боја (една четка е доволна за 5 нокти)

SKU: CRP008 Category: Tags: , , ,

Супер-траен лак во 1-2 чекори, без печење со UV ламба:

  1. Нанесувате лак во боја (избор од 4 најбарани бои)
  2. Нанесувате зацврснувач (топ)

 

Една четка е доволна за 5 нокти
Тенок е и убаво се разлева низ ноктот
Бојата на ноктот е идентична со шишенцето
☑ Нанесувате само еден слој!

Брзо и лесно!

 

Product Cat

color me- бои:

Coral Exotique (портокалова), Fuscia Sublime (светло црвена), Pink America (розева), Red Obsession (темно црвена), Безбоен зазцврснувач (топ)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Супер-траен лак (без печење со UV ламба) COLOR ME 10.5мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Супер-траен лак (без печење со UV ламба) COLOR ME 10.5мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top