Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

G-Nail гел лак 15г

Цена: 350 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: GN035 Category: Tags: , ,

Гел лак кој може да се нанесува на природен нокт или како боја на гел или акрил техника на нокт.

Scroll to top