Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел лак BB-Pink CRISNAIL 15мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

лесно се отстранува без да го оштети ноктот (се пече со LED или UV лампа)

SKU: 6839 Category: Tags: , ,

Gel Revolution – гел лакови: 

  • Се нанесуваат како лак
  • Трајност како гел
  • Брзо се сушат
  • Не се кршат, лупат и не бледеат
  • Лесно се отстрануваат без да го оштетуваат ноктот
  • Екстра големи 15мл пакувања – ДУПЛО од стандардните
  • Работи и со ЛЕД и со УВ лампи
Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел лак BB-Pink CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел лак BB-Pink CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top