Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – 2во1 подлога и коректор

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M059 Category: Tags: , ,
Maike подлога коректор

01 LIGHT, 02 MEDIUM, 03 INTENSE

Scroll to top