Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – течен кармин

Цена: 350 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: М097 Категорија Ознаки: , ,
Maike кармин течен

01 CANDIED PEACH, 02 TEDDY, 03 CHILLI RED, 04 RED EMOTION, 05 GERANIUM, 06 OMBRE ROSE

Scroll to top