Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – молив за уста долготраен

Цена: 260 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: М076 Категорија Ознаки: , ,
Maike молив за уста долготраен

01 NUDE, 02 RED, 03 PLUM

Scroll to top