Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – молив за очи долготраен

Цена: 310 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M141 Категорија Ознаки: , ,

Професионален долготраен молив за очи MAIKE е совршена алатка за создавање убав, прецизен изглед. Мазната текстура и длабоката боја го олеснуваат постигнувањето на совршената линија секој пат.

Maike молив за очи долготраен

01 BLACK, 02 BROWN, 03 BLUE, 04 GRAY

Scroll to top