Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – молив за очи

Цена: 165 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: М133 Категорија Ознаки: , ,

Нашиот професионален молив за очи MAIKE е совршена алатка за создавање убав, прецизен изглед. Мазната текстура и длабоката боја го олеснуваат постигнувањето на совршената линија секој пат.

Ви препорачуваме да набавите и острилка, за да можете да го одржувате врвот остар и подготвен за работа.

Затоа, не чекајте – набавете го вашиот професионален молив за очи MAIKE уште денес!

Maike молив за очи

01 BLACK, 02 BROWN, 03 GREY, 04 SILVER, 05 GREEN, 06 TURQUOISE, 07 ELECTRIC BLUE, 08 VIOLET

Scroll to top