Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крема за масажа на лице – Aqua Vital 500мл.

Цена: 1,230 ден

Најавете се за салонска цена

млеко за хидратација и зацврстување на еластичноста (се масира со кружни движења)

SKU: AQ001 Категорија Ознаки: , , ,

Крема за масажа на лице богата, неверојатно хидрирачко-лизгава, иделна за масажа на лицето.

Состојки: шеа путер и манго, кокосово масло и активни состојки за зацврстување на кожата на лицето.

Намена: ја подобрува циркулацијата, еластичноста и ја хидрира кожата.

Начин на употреба

  • Со нежни, масажни движења, втривајте ја кремата во кожата на лицето.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top