Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пена за чистење – Aqua Vital 200мл.

Цена: 660 ден

Најавете се за салонска цена

пена за темелно чистење на кожата на лицето (навлегува во микро-порите)

SKU: AQ004 Category: Tags: , ,

Пена за микро-чистење на сите видови кожа, од нечистотии, себум и шминка. Интелегентната хидратација во 3 нивоа за единствена убавина и виталност.

Начин на употреба

  • Исчистете наутро и навечер пред нанесување на лосион. Исплакнете!
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top