Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пена за чистење – Aqua Vital 200мл.

Цена: 660 ден

Најавете се за салонска цена

пена за темелно чистење на кожата на лицето (навлегува во микро-порите)

SKU: AQ004 Категорија Ознаки: , ,

Пена за микро-чистење на сите видови кожа, од нечистотии, себум и шминка. Интелегентната хидратација во 3 нивоа за единствена убавина и виталност.

Начин на употреба

  • Исчистете наутро и навечер пред нанесување на лосион. Исплакнете!
Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top