Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за лице Comfort – Aqua Vital 50мл.

Цена: 790 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6318/1 Категорија Ознаки: , ,

Крема за лице специјално адаптирана за сува кожа, го елиминира чуството на затегнатост и сувост. Обезбедува долготрајна хидратација, еластичност и измазнување, благодарејќи на комбинацијата на хранливи агенси и поларизираната вода 3Д која го задржува дејството преку целиот ден.

Начин на употреба

  • Се нанесува наутро и навечер на чиста кожа по употребата на серумот AQUA VITAL се додека комплетно не се апсорбира, избегнувајќи ги контурите околу очите.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top