Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за лице (тестер) Aqua Vital

Цена: 50 ден

Најавете се за салонска цена

воден третман за кожа на која и е потребна интензива хидратација

SKU: 6319/2 Category: Tags: , , ,

Хидратантна крема со детоксирачко дејство погодна за сите типови кожа.

  • Особено се препорачува како воведен третман на млада кожа на која и е потребна интензива хидратација.

 

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на чиста и тонизирана кожа, се нанесува на лицето и вратот
  • За зголемен ефект и интензивна детоксификација нанесете по Серумот од Aqua Vital

 

 

Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за лице (тестер) Aqua Vital”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за лице (тестер) Aqua Vital”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top