Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Млеко за лице (тестер) Aqua Vital

Цена: 50 ден

Најавете се за салонска цена

Емулзија (млеко) за сите типови кожа, особено погодна за многу сува и дехидрирана кожа.

SKU: 6313/2 Категорија Ознаки: , , ,

Емулзија (млеко) за сите типови кожа, особено погодна за многу сува и дехидрирана кожа.

  • Ги отстранува нечистотиите и шминката од кожата и во исто време го почнува процесот на детоксикација, гарантирајќи притоа длабинска хигиена.
  • Откријте мека, здрава и блескава кожа.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на лицето и вратот.
  • На сува кожа, нанесете мала количина од емулзијата, со врвот на прстите, со нежни кружни движења. Отстранете го со марамица или влажна крпа.
  • Завршете со Лосион AQUA VITAL.
  • Исушете со марамица.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top