Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сад за загревање на третмани за лице (со свеќа) ANESI

Цена: 350 ден

Најавете се за салонска цена

подготовка на топли третмани за лице (коктели, маски и масла)

Сад за загревање на терапевтски третмани и масла за лице (ефект на ароматерапија).

Product Cat

,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сад за загревање на третмани за лице (со свеќа) ANESI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сад за загревање на третмани за лице (со свеќа) ANESI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top