Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Renew you – detox & hydrogel mask – детокс и хидрогел маска

Цена: 210 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 1045 Категории , Ознака:

Ги минимизира порите и се бори против знаците на стареење. Хидрогел маската е во два дела со што се олеснува аплицирањето. Содржи овошни антиоксиданти од 7 видови на бобинки кои креираат моќен Комплекс за хидрирање, смирување и пополнување на кожата. Во комбинација со активниот јаглен за детоксикација, кој го абсорбира вишокот на себум, вашети лице ќе се чувствува мазно, длабински исчистено и подмладено.

Хидрогел маските се производ на најнова технологија, идеално се прилепуваат за кожата, одлично хидрираат и ја задржуваат влагата со што максимално се делува на кожата. Заедно со мешавината на хранливи состојки, овие маски за само неколку минути ќе ја зголемат хидратацијата на лицето.

Brand

7thHeaven

Scroll to top