Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MEN Sucking Mud Scrub – пилинг маска за мажи

Цена: 63 ден

Најавете се за салонска цена
Ова е неверојатна маска за мажи.
SKU: 1509 Категории , , Ознаки: , ,

Разбудете ја кожата со наплив на природно масло од портокал и минерали од Мртво Море спакувани во оваа маска и освежете ја вашата кожа.

Ова е неверојатна маска за мажи.

Brand

7thHeaven

Scroll to top