Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сунѓерчиња (тријаголник) MYA x 8 парчиња

Цена: 190 ден

Најавете се за салонска цена

Меки, еластични сунѓерчиња за козметички третмани и нанесување/вадење на шминка (по потреба се сечат).

 

SKU: 6943 Categories: , , Tags: , ,

Меки, еластични сунѓерчиња во форма на триаголник (по потреба се сечат).

Намена: 

  • Козметички третмани на лице
  • Нанесување/отстранување на шминка

Состав: сунѓер.

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сунѓерчиња (тријаголник) MYA x 8 парчиња”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сунѓерчиња (тријаголник) MYA x 8 парчиња”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top